כך נראה חלום שמתגשם

ברוכים הבאים לצד הטוב של החיים

הילדים עזבו את הבית, מחפשים תחושה של חופש? הגיע הזמן שלך להגשים את החלומות שלך!

להתעורר בבוקר, להתמזג עם השמיים, לשתות קפה של בוקר אל מול הגלים הכחולים ובסופו של יום לצפות בשקיעת השמש האדמונית ברקע, מציאות בה העיניים רואות כחול עמוק והראש נמצא גבוה בכוכבים במגדלי יוקרה על הים של פרויקט LAGOON

קומפלקס הדירות היוקרתי LAGOON – עכשיו תורך!

Previous slide
Next slide

הבית שלך

LAGOON הינו קומפלקס מגורים מפואר המשתרע על 35 דונם מול חוף ימה היפה של נתניה. בקומפלקס שני מגדלים יוקרתיים בני 34 ו-37 קומות המציעים דירות בנות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים, דופלקסים, דירות פרימיום ופנטהאוזים מפוארים עם מרפסות ענק המשקיפות לים. כמו כן ייהנו דיירי המגדלים ממפרט טכני עשיר כגון: חניון תת קרקעי, שמירה 24 שעות, חדר כושר, בריכת שחיה פרטית לכל מגדל, שבילי הליכה ועוד
לצד המגדלים ממוקם מלון WEST LAGOON RESORT לובי בר עם יציאה לגינה, ספא וחדר כושר משוכלל, בית קפה, מסעדה, אבטחה סביב השעון וחניון תת קרקעי
אבל החלק הכי טוב בכל זה, הוא הים. הוא נשקף מחלון החדר, פוטוגני מהמרפסת ומרגיע ומלטף במרחק כמה צעדים מפתח הבית. הוא שלך. המגדלים תוכננו בסטנדרטים הגבוהים ביותר ע"י מור-יסקי-סיוון אדריכלים, החברה הגדולה והבולטת ביותר מסוג בישראל ועל עיצוב הפנים הופקדה המעצבת מיטל סולומון ממשרד מיטל סלומון תכנון ועיצוב פנים

Previous slide
Next slide

ים בחינם

גישה ישירה מהבית שלך לחוף לגון היפייפה הידוע בחולו הרך ופינות החמד החבויות בו.


LAGOON  הינו קומפלקס מגורים מפואר המשתרע על 35 דונם מול חוף ימה היפה של נתניה. בקומפלקס שני מגדלים יוקרתיים 

קומפלקס הדירות היוקרתי LAGOON – עכשיו תורך!

הגיע זמנך להגשים את החלום

אשמח אם תצרו איתי קשר

תקנון אתר

1. קבלת תנאים

באמצעות גישה ושימוש באתר lagoon.co.il, אתה מסכים לעמוד בתנאים המפורטים כאן. אם אינך מסכים עם חלק מהתנאים, נא להימנע משימוש באתר.

2. שירותים

האתר lagoon.co.il מספק מידע ורשימות הקשורות לנכסי נדל"ן. אין אנו מתחייבים על דיוק, שלמות או אמינות המידע המוצג באתר.

3. אחריות המשתמש

המשתמשים אחראים לשמירה על סודיות המידע בחשבונם ולכל הפעולות המבוצעות בחשבונם. המשתמשים חייבים לוודא שהשימוש שלהם באתר עומד בכל החוקים והתקנות הרלוונטיים.

4. זכויות יוצרים וקניין רוחני

כל התוכן באתר, כולל טקסטים, גרפיקה, לוגואים ותמונות, הוא רכוש של lagoon.co.il או ספקי התוכן שלה ומוגן על ידי חוקי זכויות יוצרים בינלאומיים.

5. איסוף ושימוש בנתונים

באמצעות שימוש באתר, אתה מסכים לאיסוף והשימוש בנתוניך בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו. אנו עשויים לאסוף ולהשתמש במידע כדי לספק ולשפר את השירותים שלנו, לתקשר איתך ולמלא חובות חוקיות.

6. קישורים לאתרים חיצוניים

האתר עשוי לכלול קישורים לאתרים חיצוניים. lagoon.co.il אינו אחראי לתוכן או לפרקטיקות הפרטיות של אתרים אלו.

7. הצהרת אחריות

האתר מסופק כפי שהוא ("as is") וכפי שהוא זמין ("as available") ללא כל אחריות. lagoon.co.il אינו מתחייב שהאתר יהיה ללא הפרעות או שגיאות, וגם אינו מתחייב לדיוק או שלמות המידע.

8. הגבלת אחריות

lagoon.co.il לא יהיה אחראי לכל נזק עקיף, מיוחד או נלווה הנובע מהשימוש או מחוסר היכולת להשתמש באתר, גם אם נמסרה התרעה על אפשרות נזקים כאלה.

9. שיפוי

אתה מסכים לשפות ולהגן על lagoon.co.il מפני כל תביעה, נזק, הפסד, או הוצאה, כולל הוצאות משפטיות, הנובעים מהשימוש שלך או מהפרת התנאים הללו.

10. שינויים בתנאים

lagoon.co.il שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התנאים בכל עת. המשך השימוש באתר לאחר שינויים כלשהם מהווה את קבלתך את התנאים החדשים.

הצהרת פרטיות

1. המידע שאנו אוספים

אנו אוספים מידע אישי שאתה מספק לנו, כגון שם, כתובת דוא"ל, מספר טלפון והעדפות נדל"ן. אנו גם אוספים מידע אוטומטי כמו כתובת IP והתנהגות גלישה באתר.

2. כיצד אנו משתמשים במידע שלך

אנו משתמשים במידע שלך כדי לספק ולשפר את השירותים שלנו, לתקשר איתך, להתאים את החוויה שלך ולעמוד בדרישות החוק. זה כולל מענה לפניות שלך, שליחת עדכונים ותקשורת שיווקית, וניתוח שימוש באתר.

3. שיתוף המידע שלך

אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם צדדים שלישיים המספקים שירותים מטעמנו, כגון אירוח, ניתוח נתונים ושירות לקוחות. אנו עשויים לשתף את המידע עם חברות קשורות ובעסקאות עסקיות כגון מיזוגים או רכישות.

4. עוגיות וטכנולוגיות מעקב

אנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות דומות לאיסוף מידע על פעילות הגלישה שלך באתר. זה עוזר לנו להבין כיצד אתה משתמש באתר ולשפר את החוויה שלך.

5. אבטחת נתונים

אנו נוקטים באמצעים סבירים להגנה על המידע שלך מפני גישה לא מורשית, שימוש או חשיפה. עם זאת, אין העברה באינטרנט או בדואר אלקטרוני שהיא בטוחה או ללא טעויות לחלוטין.

6. זכויותיך

יש לך את הזכות לגשת למידע האישי שלך, לתקנו או למחוקו. אתה יכול להתנגד לעיבוד הנתונים שלך ולבקש ניידות נתונים. למימוש זכויות אלו, אנא צור קשר עם נציגת החברה
שם: שלי אהרנסון
טלפון: 052-6692563
דוא"ל: shelly@dizengoff-trading.co.il

7. שינויים במדיניות הפרטיות

אנו עשויים לעדכן מדיניות פרטיות זו מעת לעת. נודיע לך על שינויים על ידי פרסום מדיניות הפרטיות החדשה באתר. המשך השימוש שלך באתר לאחר כל שינוי מהווה את קבלתך את המדיניות המעודכנת.

8. יצירת קשר

אם יש לך שאלות לגבי מדיניות פרטיות זו, אנא צור קשר עם נציגת החברה
שם: שלי אהרנסון
טלפון: 052-6692563
דוא"ל: shelly@dizengoff-trading.co.il

הצהרת נגישות

כללי

אנו ב-lagoon.co.il מחויבים להנגשת האתר שלנו לכלל הציבור, כולל אנשים עם מוגבלות. אנו מאמינים כי כל אדם ראוי ליהנות מגישה שווה לשירותים דיגיטליים, ולכן אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת האתר שלנו בהתאם לתקנות הנגישות ולסטנדרטים בינלאומיים.

עמידה בתקני הנגישות

האתר עומד בדרישות תקן הנגישות הישראלי (תקן 5568) וכן בדרישות הנגישות של ה-WCAG 2.0 לרמה AA. האתר הונגש על פי קריטריונים אלו כדי להבטיח חוויית גלישה נגישה ומותאמת לכל המשתמשים.

התאמות נגישות שבוצעו באתר

  1. תפריט נגישות: תפריט הנגישות באתר מאפשר שינוי גודל טקסט, שינוי ניגודיות צבעים, התאמת צבעים לעיוורי צבעים, הוספת קווים תחתונים לקישורים ועוד.
  2. ניווט מקלדת: כל התכנים באתר ניתנים לניווט באמצעות מקלדת בלבד, כולל פתיחת תפריטים, קישורים וטפסים.
  3. תמונות וטקסט חלופי: כל התמונות באתר כוללות טקסט חלופי (alt text) המתאר את התוכן שלהן כדי להקל על משתמשים עם מגבלות ראייה.
  4. סרטונים וכתוביות: כל הסרטונים באתר כוללים כתוביות ותמלול מלא כדי להבטיח נגישות למשתמשים עם מגבלות שמיעה.
  5. ניגודיות צבעים: האתר מאפשר התאמת ניגודיות צבעים בין הרקע לטקסט כדי לשפר את הקריאות למשתמשים עם לקויות ראייה.
  6. תוכן ברור ונגיש: התוכן באתר נכתב בשפה פשוטה וברורה, עם כותרות ותת-כותרות המסייעות לניווט ולהבנת התוכן.

סיוע אישי

אנו מספקים סיוע אישי לכל משתמש הנדרש לעזרה בניווט ובשימוש באתר. אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או אם יש לך הצעות לשיפור, נשמח לסייע ולשפר את חוויית הגלישה שלך.

פרטי קשר לנגישות

לשאלות, הערות או בקשות בנושא נגישות, ניתן לפנות לרכז הנגישות שלנו:

  • שם: שלי אהרנסון
  • דוא"ל: shelly@dizengoff-trading.co.il
  • טלפון: 052-6692563

תהליך בדיקה ותחזוקה

אנו מבצעים בדיקות נגישות תקופתיות ומקפידים לעדכן את האתר באופן שוטף כדי להבטיח שכל התכנים החדשים והקיימים עומדים בתקני הנגישות המחמירים ביותר. בנוסף, אנו משתפים פעולה עם מומחי נגישות חיצוניים לביצוע בדיקות ובקרות איכות.

משוב ושיפור

אנו מברכים על כל משוב שיכול לסייע לנו לשפר את נגישות האתר. אם נתקלת בבעיה או יש לך הצעה לשיפור, אנא פנה אלינו ואנו נעשה כל מאמץ לטפל בכך בהקדם האפשרי.